++ Breedte: 104 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 271 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 59 dB(A) ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Krachtige onderbouwdampkap met randafzuiging
90 cm Inox
- Klassiek design
- Hoog afzuigrendement
- Gemak en eenvoud van bediening
- Leverbaar met geluiddemper voor uiterst stille werking (enkel bij 700-serie)
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 271 m³/h |
| Recirculatie: |
|
| Afzuigkracht (laagste stand) | 152 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 59 dB(A) |
| Type dampkap: | Onderbouwdampkap |
| Aantal snelheden | 3 |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | D |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 65,70 kWh |
| Lichtefficiëntie | E |
| Hydrodynamische efficiëntie: | E |
| Wattage verlichting | 18 W |
| Vetfilter efficiëntie | D |
| Onderhoud & Reiniging | |
| Indicatie reinigen vetfilter: |
|
| Uitrusting | |
| Motor inbegrepen |
|
| Type vetfilter: | Metalen |
| Soort lampen | TL lamp |
| Aantal vetfilters | 1 |
| Bediening | |
| Communicatie tussen dampkap en kookplaat |
|
| Afstandsbediening: |
|
| Gebruiksgemak | |
| Naloopstand: |
|
| Koppeling met app: |
|
| Elektronische bediening |
|
| Veiligheid | |
| Automatische uitschakeling: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 104 cm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Hoogte | 26,10 cm |
| Diepte | 51,80 cm |
| Aansluitwaarde: | 116 W |
| Garantie | |
| Aantal jaar extra garantie | 3 Jaar |
| Extra garantie: |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 674,-€ 451,99 (€ 373,55 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking





