++ Energieklasse: B ++ Geluidsniveau: 40 dB(A) ++ Bestekschikking: Bestekmandje ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- PerfectDry: perfect droog met minder energie, ook bij moeilijk te drogen items.
- Intelligent programma: past de was- én droogcyclus aan aan jouw voorkeuren.
- Max Flex korven: voor het flexibel, veilig en gemakkelijk laden en uitladen van je servies.
- Silence Pro: de extreem stille 40 dB vaatwasser.
- Extra Clean Zone: extra reiniging van items in de bovenkorf.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Aantal bestekken: | 13 |
| Type vaatwasser | Vrijstaand |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | B |
| Geluidsniveau: | 40 dB(A) |
| Duurtijd eco-programma | 3:35 |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Energieverbruik in eco-programma per 100 cycli | 64 kWh |
| Functies | |
| Halve belading: |
|
| Uitrusting | |
| Bestekschikking: | Bestekmandje |
| Energie | |
| Warmwateraansluiting |
|
| Waterverbruik per cyclus: | 9 Liter |
| Gebruiksgemak | |
| Zelfreinigend filtersysteem |
|
| Verlichting binnen |
|
| Aanduiding resttijd: |
|
| Koppeling met app: |
|
| Uitgestelde start: |
|
| Bovenkorf in de hoogte verstelbaar: |
|
| Eindsignaal programma: |
|
| Programma's | |
| Aantal afwasprogramma's | 8 |
| Veiligheid | |
| Beveiliging tegen waterschade: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | roestvast staal |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 84,50 cm |
| Diepte | 60 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
Adviesprijs € 1089,99€ 926,99 (€ 766,11 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
| Bosch Exclusiv: 5 jaar garantie |
Speciaal voor Exclusiv-toestellen: 5 jaar garantie Geniet van 3 jaar extra zekerheid bovenop de fabrieksgarantie van 2 jaar. U kunt uw garantie activeren tot 8 weken na de factuurdatum van uw nieuw Bosch Exclusiv toestel. Schrijf u gewoon in voor MyBosch, verzeker u in een paar klikken van de garantieverlenging en geniet van vele andere voordelen. Ik registreer mijn Exclusiv-toestel voor 5 jaar gratis garantieMeer info |
| actie |
Behoort tot de lijn :
SERIE 6
Alle producten in de lijn: SERIE 6 >>
SERIE 6
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









