++ Inhoud ovenruimte: 70 Liter ++ Materiaal: Inox ++ Maximale oventemperatuur: 250 °C ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Oven multifunctie - Vapor Clean - zonder display - 70 L - inox finger friendly - energieklasse A
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Inhoud ovenruimte | 70 Liter |
| Verwarmingswijze | Grill |
| Ovenhoogte | 60 cm |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | A |
| Elektrisch verbruik per cyclus (hetelucht) | 0,80 kWh |
| Elektrisch verbruik per cyclus (conventioneel) | 1,15 kWh |
| Grillkenmerken | |
| Vermogen grill: | 1.700 W |
| Ovenkenmerken | |
| Maximale oventemperatuur | 250 °C |
| Minimale oventemperatuur | 50 °C |
| Grill: |
|
| Onderwarmte |
|
| Bediening | |
| Automatische programma's | 6 |
| Bediening | Knoppen |
| Fysieke kenmerken | |
| Materiaal | Inox |
| Hoogte | 59,20 cm |
| Kleur | Zilver |
| Uitneembare deur |
|
| Diepte | 54,80 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Aansluitwaarde: | 3.000 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 799,-€ 700,- (€ 578,51 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
Aanbevolen combinatie
+
+
=
€ 783,98
Aanbevolen combinatie
+
+
=
€ 783,98
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









