++ Breedte: 104 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 603 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 66 dB(A) ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Kenmerken van deze Whirlpool wanddampkap: vaatwasserbestendige vetfilters in aluminium. LED-verlichting voor een ideale verlichting. Een uitmuntende dampkap, voor een frisse en vetvrije kookomgeving. Apparaat tussen 60 cm en 90 cm breed. Nieuw design dat een extra stille werking garandeert.
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 603 m³/h |
| Recirculatie: |
|
| Afzuigkracht (laagste stand) | 256 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 66 dB(A) |
| Type dampkap: | Plafonddampkap |
| Geluidsniveau (Minimum): | 47 dB(A) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 73,50 kWh |
| Lichtefficiëntie | A |
| Hydrodynamische efficiëntie: | C |
| Wattage verlichting | 5 W |
| Vetfilter efficiëntie | C |
| Uitrusting | |
| Motor inbegrepen |
|
| Type vetfilter: | Aluminium |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 3 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 104 cm |
| Kleur/Stijl | INOX |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Hoogte (max) | 1.120 cm |
| Hoogte (min) | 810 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 479,99 (€ 396,69 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
€ 479,99
+
=
€ 494,98
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking





