Wanddampkap, Blokmodel, 90cm, Inox
Kies voor deze fraaie dampkap in Inox en profiteer van de vele voordelen van het apparaat! Allereerst beschikt de dampkap over een krachtige motor (tot 700 m³/h afzuigcapaciteit) én heeft deze een speciale functie voor tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit. Daarnaast is het apparaat voorzien van een elektronisch bedieningspaneel met druktoetsen; ideaal en zeer eenvoudig in gebruik. Ook aan het schoonmaak is gedacht: de aluminium cassettes zijn eenvoudig te reinigen. Tot slot is de kap voorzien van twee LED spots die zorgen voor perfect zicht op de kookplaat. Mooi makkelijk van Pelgrim.
Deze dampkap heeft niet alleen een krachtige motor maar beschikt daarnaast ook over een speciale functie voor tijdelijk extra hoge afzuigcapaciteit. Dankzij het elektronisch bedieningspaneel is het apparaat bovendien zeer eenvoudig in gebruik.
- Afzuigcapaciteit 700 m³/h
- 2 x 2,5 w LED spots
- Elektronische druktoetsen
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 700 m³/h |
| Recirculatie: |
|
| Afzuigkracht (laagste stand) | 275 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 70 dB(A) |
| Type dampkap: | Wanddampkap |
| Aantal snelheden | 4 |
| Geluidsniveau (Minimum): | 60 dB(A) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 83,50 kWh |
| Lichtefficiëntie | A |
| Hydrodynamische efficiëntie: | B |
| Wattage verlichting | 2 W |
| Vetfilter efficiëntie | B |
| Uitrusting | |
| Type vetfilter: | Aluminium |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 3 |
| Gebruiksgemak | |
| Naloopstand: |
|
| Elektronische bediening |
|
| Veiligheid | |
| Automatische uitschakeling: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 89,80 cm |
| Kleur | Grijs, Zilver |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Hoogte (max) | 115,20 cm |
| Diepte | 45 cm |
| Hoogte (min) | 64 cm |
| Aansluitwaarde: | 260 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
€ 663,99
|
|
|
|
|





