++ Breedte: 59,50 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 332 m³/h ++ Geluidsniveau (Maximum): 72 dB(A) ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Onderbouw dampkap, 60cm, Wit
Wie op zoek is naar een vrij hangende onderbouw dampkap is hier aan het juiste adres. Deze witte dampkap van 60 cm breed heeft een afzuigcapaciteit van maximaal 332 m³/h. De bediening is eenvoudig en verloopt via mechanische druktoetsen. Perfect zicht op je kookplaat creëer je dankzij een strakke LED spot (2 W). En met een geluidsniveau van 66 dB(A) (in stand 2) is het geluid van deze dampkap zeer bescheiden. Mooi makkelijk van Pelgrim.
Deze vrijhangende onderbouw dampkap is met 332 m³/h afzuigcapaciteit ideaal voor de kleinere keuken. Met de mechanische druktoetsen is de bediening lekker makkelijk.
- Afzuigcapaciteit 332 m³/h
- 1 x 2 W LED spot
- Mechanische druktoetsen
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 332 m³/h |
| Recirculatie: |
|
| Afzuigkracht (laagste stand) | 227 m³/h |
| Algemeen | |
| Geluidsniveau (Maximum): | 72 dB(A) |
| Type dampkap: | Onderbouwdampkap |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau (Minimum): | 64 dB(A) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | D |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 73,40 kWh |
| Lichtefficiëntie | E |
| Hydrodynamische efficiëntie: | E |
| Wattage verlichting | 1 W |
| Vetfilter efficiëntie | A |
| Uitrusting | |
| Type vetfilter: | Aluminium |
| Soort lampen | LED |
| Aantal vetfilters | 2 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 59,50 cm |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 14 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Aansluitwaarde: | 152 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 239,- (€ 197,52 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 253,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking





