++ Trommelinhoud: 8 kg ++ Verwarmingssysteem: Electrisch ++ Type wasmachine: Frontlader ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Professional-wasmachine, elektrisch verwarmd, met afvoerklep - speciaal voor de vereisten van facility management. Vulgewicht 8,0 kg.
- Trommelinhoud 73 l, beladingscapaciteit 8,0 kg
- Getest voor intensief gebruik – unieke Miele-kwaliteit
- Taalonafhankelijk bedieningspaneel met draaiknop – M Select
- Grondige reiniging – Spec. programma's voor zwabbers en doeken
- Beste vuilverwijdering - gepatenteerde ontwatering vooraf
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Trommelinhoud: | 8 kg |
| Verwarmingssysteem | Electrisch |
| Type wasmachine: | Frontlader |
| Aansluitingen | |
| Kassasysteem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding programmaverloop: |
|
| Uitgestelde start: |
|
| Aanduiding resttijd: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Afvoerklep |
|
| Type wateringang | Koud water, Warm water |
| Aantal wateringangen | 2 |
| Kleur | Wit |
| Omkeerbare deur: |
|
| Draairichting deur | Rechts |
| Trommel | SoftCare |
| Kleur/Stijl | Lotuswit |
| G-factor | 535 |
| Hoogte | 82 cm |
| Vulopening: | 30 cm |
| Aantal aansluitingen voor doseerpompen | 6 |
| Diepte | 71,40 cm |
| Gewicht | 101 kg |
| Breedte | 59,60 cm |
| Aansluitwaarde: | 4.800 W |
| Elektrische aansluiting | 2N 400V 50 Hz |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 7039,99 (€ 5.818,17 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
> Toon volledige vergelijking



