++ Trommelinhoud: 7 kg ++ Verwarmingssysteem: Electrisch ++ Type wasmachine: Frontlader ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Professional-wasmachine, elektrisch verwarmd, met afvoerpomp en desinfectieprogramma's. Vermogen 7,0 kg in 49 minuten.
- Trommelinhoud 64 l, beladingscapaciteit 7,0 kg
- Getest voor intensief gebruik - unieke Miele-kwaliteit
- Taalonafhankelijk bedieningspaneel met draaiknop - M Select
- Optimale hygiëne: speciale programma's voor desinfectie
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Trommelinhoud: | 7 kg |
| Verwarmingssysteem | Electrisch |
| Type wasmachine: | Frontlader |
| Aansluitingen | |
| Kassasysteem |
|
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding programmaverloop: |
|
| Uitgestelde start: |
|
| Aanduiding resttijd: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Afvoerklep |
|
| Type wateringang | Koud water, Warm water |
| Aantal wateringangen | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Omkeerbare deur: |
|
| Draairichting deur | Rechts |
| Trommel | SoftCare |
| G-factor | 704 |
| Hoogte | 82 cm |
| Vulopening: | 30 cm |
| Aantal aansluitingen voor doseerpompen | 6 |
| Diepte | 71,40 cm |
| Gewicht | 101 kg |
| Breedte | 60 cm |
| Aansluitwaarde: | 5.500 W |
| Elektrische aansluiting | 2N 400V 50 Hz |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 4762,99 (€ 3.936,36 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
> Toon volledige vergelijking



