AEG TC7CS181AF 7000 GreenZone - Koel-vriescombinatie inbouw 178 cm
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Productinformatie
De 7000 NoFrost AI CoolAssist-koel-vrieskast stemt intuïtief de koeling af op jouw levensstijl voor versheid met ultiem gemak – of je nu boodschappen inruimt of op vakantie bent. Dankzij NoFrost ontstaat er geen ijsvorming, zodat je nooit hoeft te ontdooien.
AI CoolAssist®, geavanceerde koeling die zich aan jou aanpast
AI CoolAssist® past de instellingen van de koelkast intuïtief aan op jouw dagelijkse routine – of je nu net boodschappen hebt gedaan of op vakantie gaat. AI CoolAssist® leert jouw gewoontes kennen om de temperatuur en functies optimaal af te stemmen en tot 10% energie te besparen*
*Getest op 178 cm koel-vriescombinatie MultiChill en 178 cm koel-vriescombinatie TwinTech NoFrost, waarbij het energieverbruik bij 25?°C is vergeleken met de Auto-vakantiemodus van AI CoolAssist® aan, tegenover de fabrieksinstellingen met AI CoolAssist® uit. De werkelijke energiebesparing kan variëren afhankelijk van omgevingstemperaturen en gebruikspatronen.
TwinTech® NoFrost – houdt voedsel sappig en vochtig
TwinTech® NoFrost heeft een geavanceerd, dubbel koelsysteem voor de koelkast en vriezer. Deze technologie zorgt dat de vriezer vorstvrij blijft en dat er een optimale luchtvochtigheid in de koelkast heerst, om te voorkomen dat voedsel uitdroogt.
ChillZone 0°-lade: Ideale bewaaromstandigheden voor vis en vlees
Til versheid naar een hoger niveau met de ChillZone 0°-lade , een aparte zone binnen je koelkast. Speciaal ontworpen voor het bewaren van vlees, zeevruchten en verse etenswaren.
Elke hoek. Perfect gekoeld. Met Cooling 360°
Cooling 360° bewaakt de voedselkwaliteit met een constante temperatuur. Het voorkomt dat ingrediënten aan de achterzijde bevriezen door koude lucht via meerdere kanalen te verspreiden voor een gelijkmatige koeling.*
*Het Cooling 360°-ontwerp en de gebruikte materialen kunnen per markt verschillen en kunnen bestaan uit metaal, glas of kunststof. Productspecificaties en materialen kunnen per regio variëren. Raadpleeg je lokale verkooppunt voor meer informatie.
Hoorbaar deuralarm
Het deuralarm waarschuwt je als je de deur van het apparaat voor een bepaalde tijd open laat staan, zodat je die meteen kunt sluiten.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 244 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 27 dB(A) |
| Energieklasse: | A |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 99 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 182 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 62 Liter |
| Super invriezen: |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 178 cm |
| Hoogte | 176,90 cm |
| Aantal diepvriesvakken | 2 |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,90 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 55,70 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
| AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. |
AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. Actie geldig van 01/05/2026 T/M 31/08/2026. Voor een geldige deelname aan deze promotie dient de consument zijn/haar toestel zo snel mogelijk na de aankoop te registreren via support.aeg.be/product-care/registration. De consument creëert hiervoor een MyAEG account als hij/zij er nog geen heeft, registreert het toestel en vraagt de cashback aan via dit MyAEG account met een geldig aankoopbewijs. Vervolgens ontvangt de consument instructies voor de vervollediging van de gegevens voor de uitbetaling van de cashback. Na goedkeuring van de aanvraag wordt het bedrag binnen 6 weken op de rekening gestort. De uiterste datum voor de toestelregistratie en voor de aanvraag van de cashback voor de deelnemende toestellen via aeg.be is 15/09/2026. Alleen registraties die voorzien zijn van een kopie of een foto van het aankoopbewijs met daarop duidelijk vermeld één van de deelnemende AEG toestellen en de aankoopdatum, zullen worden aanvaard. Een geldig aankoopbewijs is een digitale kopie van de aankoopfactuur met duidelijke vermelding van de aankoop van één van de deelnemende AEG toestellen en van de aankoopdatum. De digitale kopie is een ingescande versie of een foto van het volledige document, goed leesbaar en met alle hoeken van het document zichtbaar, en dient correct te worden opgeladen bij de aanvraag van het cadeau. Het cashback bedrag wordt na goedkeuring van de aanvraag binnen een termijn van zes weken op het door de consument opgegeven rekeningnummer gestort. Per adres wordt maximaal één cashback uitgekeerd Meer info |
| actie |
+
€ 2229,99 (€ 1.842,97 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|










