AEG TC7MS181CF 7000 GreenZone - Koel-vriescombinatie inbouw 178 cm
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
GreenZone+ haalt het teveel aan vocht weg en zorgt voor de juiste vochtigheidsgraad voor je groenten. Tot 95% van de vitamines blijft behouden na 11 dagen doordat fruit en groenten door de juiste vochtigheidsgraad worden beschermd.
Nieuw tijdperk van innovatie. Unieke koel-vriescombinatie met gerecycled plastic
Een nieuw tijdperk van koeling is aangebroken. Maak kennis met onze koel-vriescombinatie met een binnenbekleding van 70% gerecycled plastic. Plastic van afgedankte koelkasten wordt gebruikt om nieuwe koelkasten te maken: afvalreductie door circulariteit.
TwinTech® NoFrost – houdt voedsel sappig en vochtig
TwinTech® NoFrost heeft een geavanceerd, dubbel koelsysteem voor de koelkast en vriezer. Deze technologie zorgt dat de vriezer vorstvrij blijft en dat er een optimale luchtvochtigheid in de koelkast heerst, om te voorkomen dat voedsel uitdroogt.
Stabiele temperaturen, met MultiFlow
MultiFlow beschermt de kwaliteit van het voedsel door een stabiele temperatuur en vochtigheidsgraad in de hele koelkast te handhaven. Meerdere luchtkanalen maken een actieve circulatie van koude lucht mogelijk die elke hoek bereikt.
ExtraChill-lade. Voor delicate ingrediënten
Een extra uitschuifbare lade om delicate etenswaren, zoals kaas en vleeswaren, te organiseren en te bewaren. De lade behoudt een lagere temperatuur dan de rest van de koelkast, door middel van actieve circulatie van koude lucht.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 244 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 138 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 182 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 62 Liter |
| Super invriezen: |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 178 cm |
| Aantal diepvriesvakken | 3 |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 56 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Garantie | |
| Aantal jaar extra garantie | 10 Jaar |
| Extra garantie: |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
| AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. |
AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. Actie geldig van 01/05/2026 T/M 31/08/2026. Voor een geldige deelname aan deze promotie dient de consument zijn/haar toestel zo snel mogelijk na de aankoop te registreren via support.aeg.be/product-care/registration. De consument creëert hiervoor een MyAEG account als hij/zij er nog geen heeft, registreert het toestel en vraagt de cashback aan via dit MyAEG account met een geldig aankoopbewijs. Vervolgens ontvangt de consument instructies voor de vervollediging van de gegevens voor de uitbetaling van de cashback. Na goedkeuring van de aanvraag wordt het bedrag binnen 6 weken op de rekening gestort. De uiterste datum voor de toestelregistratie en voor de aanvraag van de cashback voor de deelnemende toestellen via aeg.be is 15/09/2026. Alleen registraties die voorzien zijn van een kopie of een foto van het aankoopbewijs met daarop duidelijk vermeld één van de deelnemende AEG toestellen en de aankoopdatum, zullen worden aanvaard. Een geldig aankoopbewijs is een digitale kopie van de aankoopfactuur met duidelijke vermelding van de aankoop van één van de deelnemende AEG toestellen en van de aankoopdatum. De digitale kopie is een ingescande versie of een foto van het volledige document, goed leesbaar en met alle hoeken van het document zichtbaar, en dient correct te worden opgeladen bij de aanvraag van het cadeau. Het cashback bedrag wordt na goedkeuring van de aanvraag binnen een termijn van zes weken op het door de consument opgegeven rekeningnummer gestort. Per adres wordt maximaal één cashback uitgekeerd Meer info |
| actie |
+
€ 1829,99 (€ 1.512,39 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|










