AEG TK6FS181DS CustomFlex® Koelkast inbouw 178 cm
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
6000 DynamicAir / eendeurskoelkast / 178 cm / D klasse / TouchControl / Customflex / gerecycleerde binnenwand / schuiftechniek
DynamicAir houdt een constante luchtstroom in stand om een stabiele temperatuur in de hele koelkast te garanderen. Ieder schap wordt gelijkmatig gekoeld, van boven tot onder, waardoor ingrediënten en kwaliteit worden beschermd.
Elke legplank gelijkmatig gekoeld. Met DynamicAir
DynamicAir houdt een constante luchtstroom in stand om een stabiele temperatuur in de hele koelkast te garanderen. Elke legplank gelijkmatig gekoeld om warmere zones te voorkomen. Voorkomt bacteriegroei. Houdt levensmiddelen vers.
Een nieuw tijdperk van innovatie. Unieke koelkast met gerecycled kunststof
Er is een nieuw tijdperk voor koeling aangebroken. We introduceren onze koelkast met een binnenwand van 70% gerecycled kunststof. We hebben het plastic van weggegooide koelkasten gebruikt om nieuwe te maken. Door deze circulaire economie kunnen we de hoeveelheid afval verminderen.
*rHIPS-binnenwand gefabriceerd met tot wel 70% gerecycled plastic, dat 13% van het totale plastic van de koelkast vertegenwoordigt.
Aanpasbaar aan elke voorkeur, met CustomFlex®
Het bij de hand hebben van alle verse ingrediënten is de ideale manier om heerlijke gerechten te maken. Met CustomFlex® kun je de ruimte in je koelkast precies inrichten zoals je wilt. De bakjes kunnen snel en eenvoudig worden verplaatst om de opbergruimte te maximaliseren. De koelkast die zich aan jouw wensen aanpast.
Tien jaar gemoedsrust
Voor jouw gemoedsrust wordt dit toestel geleverd met tien jaar garantie op de compressor. Registreer je toestel op de AEG website om van dit voordeel te kunnen genieten. Bekijk de garantievoorwaarden voor meer informatie.
De Touch Electronic Control bovenaan biedt een nauwkeurige functiecontrole
Met het snel reagerende en duidelijke display kun je de temperatuur nauwkeurig instellen en moeiteloos toegang krijgen tot de functies van de koelkast, met de Touch Electronic Control bovenaan.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 307 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 32 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 91 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 307 Liter |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 178 cm |
| Hoogte | 177,20 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,90 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 54,60 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
| AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. |
AEG Tot €150 cashback bij deelnemende AEG koelkasten. Actie geldig van 01/05/2026 T/M 31/08/2026. Voor een geldige deelname aan deze promotie dient de consument zijn/haar toestel zo snel mogelijk na de aankoop te registreren via support.aeg.be/product-care/registration. De consument creëert hiervoor een MyAEG account als hij/zij er nog geen heeft, registreert het toestel en vraagt de cashback aan via dit MyAEG account met een geldig aankoopbewijs. Vervolgens ontvangt de consument instructies voor de vervollediging van de gegevens voor de uitbetaling van de cashback. Na goedkeuring van de aanvraag wordt het bedrag binnen 6 weken op de rekening gestort. De uiterste datum voor de toestelregistratie en voor de aanvraag van de cashback voor de deelnemende toestellen via aeg.be is 15/09/2026. Alleen registraties die voorzien zijn van een kopie of een foto van het aankoopbewijs met daarop duidelijk vermeld één van de deelnemende AEG toestellen en de aankoopdatum, zullen worden aanvaard. Een geldig aankoopbewijs is een digitale kopie van de aankoopfactuur met duidelijke vermelding van de aankoop van één van de deelnemende AEG toestellen en van de aankoopdatum. De digitale kopie is een ingescande versie of een foto van het volledige document, goed leesbaar en met alle hoeken van het document zichtbaar, en dient correct te worden opgeladen bij de aanvraag van het cadeau. Het cashback bedrag wordt na goedkeuring van de aanvraag binnen een termijn van zes weken op het door de consument opgegeven rekeningnummer gestort. Per adres wordt maximaal één cashback uitgekeerd Meer info |
| actie |
+
€ 1379,99 (€ 1.140,49 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|










