Pelgrim PKD28122
++ Nishoogte (minimaal): 122,50 cm ++ Totale netto inhoud: 193 Liter ++ Geluidsniveau: 32 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze slimme keuze van Pelgrim heeft een inhoud van 193 liter. De koelkast is voorzien van energielabel D en heeft een heldere en energiezuinige LED verlichting: ideaal in het gebruiksgemak. Erg handig zijn de vier glazen draagplateaus met RVS look afwerking en de vier deurbakken: deze zijn eenvoudig uit te nemen en daardoor simpel te reinigen. Ook het automatisch ontdooien van het koelgedeelte draagt bij aan optimaal schoonmaakgemak. De koelkast wordt gemonteerd middels Deur-op-deurmontage. Mooi makkelijk van Pelgrim!
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 193 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 32 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 80 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 193 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 122,50 cm |
| Hoogte | 122,50 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 899,- (€ 742,98 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










