Pelgrim PKD28102
++ Nishoogte (minimaal): 102 cm ++ Totale netto inhoud: 154 Liter ++ Geluidsniveau: 32 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De PKD28102 heeft energieklasse D en is daarmee een slimme keuze! Met een inhoud van 154 liter, vier glazen draagplateaus met RVS look afwerking en een groentelade heb je genoeg ruimte voor het opbergen van je boodschappen. De energiezuinige LED verlichting zorgt voor helder licht in de koelruimte. Ook aan het schoonmaakgemak is gedacht: de draagplateaus en groentelade zijn eenvoudig uitneembaar en de koelkast is bovendien voorzien van een automatische ontdooifunctie. De koelkast wordt door middel van deur-op-deurmontage geplaatst. Mooi makkelijk van Pelgrim!
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 154 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 32 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 76 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 154 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 102 cm |
| Hoogte | 102 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 849,- (€ 701,65 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










