Liebherr UIK 1510-26
++ Nishoogte (minimaal): 82 cm ++ Totale netto inhoud: 137 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 999,-€ 914,99 (€ 756,19 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De Liebherr UIK 1510 is een zuinige onderbouw koelkast. Met handige extra's als een zelfsluitende deur, een digitale temperatuurmeter en LED verlichting.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 137 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 94 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 137 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 82 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 60 cm |
| Diepte | 55 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 999,-€ 914,99 (€ 756,19 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 914,99 (€ 756,19 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










