Liebherr SCNsdc 525i-22
++ Totale netto inhoud: 332 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1849,-€ 1655,99 (€ 1.368,59 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Een combinatie vol luxe
De droge SmartSteel achterwand en het Touch & Swipe kleurendisplay zijn niet alleen mooi maar ook handig. De LightTower verlicht ieder hoekje van het koeldeel en de deuren met SoftSystem sluiten zacht. Groente blijft langer vers in de EasyFresh lade op telescooprails en het NoFrost vriesdeel met LED verlichting hoeft u nooit te ontdooien.Dankzij VarioTemp kan het vriesgedeelte bij behoefte worden ingesteld als extra koelruimte of keldervak. Dankzij zijwandverwarming kan deze vriezer zonder kans op condensatieproblemen gecombineerd worden in een Side-By-Side opstelling.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 332 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 161 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 229 Liter |
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 103 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 185,50 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Kleur/Stijl | Staalgrijs |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1849,-€ 1655,99 (€ 1.368,59 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1655,99 (€ 1.368,59 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









