Pelgrim PCS27178L
++ Totale netto inhoud: 251 Liter ++ Vriesgedeelte ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Op zoek naar een koelkast met sleepdeurmontage die van alle gemakken is voorzien? Dan is deze koel-vriescombinatie van Pelgrim een goede optie. Dit apparaat beschikt over een heldere LED verlichting bij het openen van de deur. De inhoud van de koelruimte is 181 liter. Deze is voorzien een CrispZone, hierin blijft groente en fruit extra lang houdbaar. De vriesruimte van deze koel-vriescombinatie bedraagt 70 liter en beschikt over glazen legplateaus. Dit maakt de lades uitneembaar waardoor er extra veel ruimte is voor grote producten bijvoorbeeld taart of een kalkoen. De FreezeSlide lade is een open lade die praktisch is in gebruik. Mooi makkelijk.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 251 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 217 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 181 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Invriescapaciteit: | 3,30 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 177 cm |
| Aantal diepvriesladen | 2 |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 999,- (€ 825,62 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










