Pelgrim PKS27102, 102cm, Sleepdeur
++ Totale netto inhoud: 154 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++ Energieklasse: E ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Een inbouwkoelkast met optimaal schoongemak, dat is deze koelkast van Pelgrim. De koelruimte bedraagt 154 liter en is voorzien van vier glazen draagplateaus en een groentelade. Deze zijn slim ingedeeld en in een handomdraai uit te nemen en te reinigen. Ook de automatische ontdooifunctie van het koelgedeelte draagt bij aan het schoonmaakgemak. De koelkast valt in energieklasse E en is voorzien van heldere en energiezuinige LED verlichting. Plaatsing van de koelkast gebeurt via sleepdeurmontage.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 154 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 95 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 154 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 102 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










