Pelgrim PKS34140
++ Totale netto inhoud: 228 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Energieklasse: E ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1049,- (€ 866,94 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Zeer ruim opgezet en voorzien van een luxe interieur, dat is deze inbouwkoelkast van Pelgrim. De energiezuinige koelkast is voorzien van energieklasse E en heeft een koelruimte van 228 liter. In de CrispZone blijft groente en fruit extra lang houdbaar. Het luxe interieur is voorzien van aluminium accenten en heldere energiezuinige LED verlichting fraai weggewerkt in het plafond. Mooi makkelijk van Pelgrim. Ook de draagplateaus en groentelade zijn handig; deze zijn eenvoudig uitneembaar en daardoor goed te reinigen. Tot slot wordt de koelruimte automatisch ontdooid. De koelkast wordt gemonteerd middels sleepdeurmontage.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 228 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 103 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 228 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 139,70 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1049,- (€ 866,94 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1049,- (€ 866,94 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










