Liebherr MRFvd 4011-20/003 Flessenkoelkast
++ Totale netto inhoud: 286 Liter ++ Hoogte: 188,40 cm ++ Breedte: 59,70 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2121,50€ 1804,99 (€ 1.491,73 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze staalgrijze Liebherr Performance flessenkoelkast koelt 63% sneller dan de standaardversie. De glasdeur sluit vanzelf waardoor een openstaande deur tot het verleden behoort. Voor het comfortabel vullen van de koelkast blijft de deur bij een openingshoek van meer dan 90° open staan. De LED zuil zorgt op alle niveaus voor een optimale verlichting. De versterkte draagroosters met geïntegreerde uittrekstop zijn belastbaar tot 45 kg en de temperatuur kan direct via het digitale display in de deur worden afgelezen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 286 Liter |
| Type koelkast | Horeca |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 286 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 0 Liter |
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 188,40 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 65,40 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2121,50€ 1804,99 (€ 1.491,73 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1804,99 (€ 1.491,73 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking








