Miele KFN 4797 AD RVS/CleanSteel
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Koel- & vriescombinatie ; Roestvrij staal met CleanSteel ; A ; Hoogte 2.010 mm ; SensorTouch ; 360 L ; 35 dB ; NoFrost,DynaCool ; PerfectFresh Pro ; EasyOpen ; 2 deuren ;
Vrijstaande koel-diepvriescombinatie met PerfectFresh Pro en NoFrost voor langere versheid en extra comfort.
- Professioneel bewaren – nog langer vers met PerfectFresh Pro
- Geen ijsvorming – nooit meer ontdooien dankzij NoFrost
- Temperatuur gelijkmatig over de hele binnenruimte – DynaCool
- Geen zichtbare condensvorming dankzij droge achterwand
- Gedempt sluiten van de deur dankzij SoftClose
Leveringsomvang
Eierrek
Bakje voor ijsblokjes
PERFECTFRESH PRO
Professioneel bewaren
Lang vers: groenten en fruit tot wel 5x langer houdbaar bij een ideale temperatuur en hoge luchtvochtigheid.
THUISNETWERK MET MIELE@HOME[2]
Slim gekoppeld
Leef slim: met Miele@home[2] kunt u uw huishoudtoestellen slim koppelen voor meer mogelijkheden.
NOFROST
Ontdooien behoort tot het verleden
Nooit meer ontdooien: door de circulatiekoeling geen ijs meer in de binnenruimte en dus nooit meer ontdooien.
SOFTCLOSE
De deur van het toestel sluit zacht
Stil en alsof hij het vanzelf doet: de deuren sluiten stil, betrouwbaar en zo zacht, dat er niets uitvalt.
DYNACOOL
Beste omstandigheden voor voedingsmiddelen en wijn
Gelijkmatige temperatuurverdeling: een ventilator zorgt voor optimale circulatie en verdeling van de koude lucht.
COMFORTCLEAN
Vaatwasserbestendige deurvakken
Simpel schoon: de hoogwaardige deurvakken kunnen gemakkelijk worden gereinigd in de vaatwasser.
FLEXIBOARD
Meer plaats voor hoge glazen
Bijzonder flexibel: het FlexiBoard maakt plaats voor hoge glazen en behoudt de opslagruimte in het achterste deel.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 362 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 33 dB(A) |
| Energieklasse: | A |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 116 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 259 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 103 Liter |
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 201,50 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Zilver |
| Diepte | 67,50 cm |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
+
€ 1947,50 (€ 1.609,50 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|









