Siemens KI41RADD1
++ Totale netto inhoud: 204 Liter ++ Geluidsniveau: 28 dB(A) ++ Energieklasse: D ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1349,- (€ 1.114,88 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
iQ500 Integreerbare koelkast 122.5 x 56 cm soft close flat hinge
- Met de ingebouwde ledverlichting hou je altijd en overal het overzicht op de inhoud van je koelkast.
- Met de Super-koelen knop wordt de temperatuur voor een bepaalde tijd verlaagd, zodat nieuwe etenswaren sneller worden gekoeld.
- autoAirflow –Een gelijkmatige koeling houdt voedsel langer vers.
- softClose deursluiting: de deur sluit automatisch en zacht vanaf een openingshoek van 20° of minder.
- bottleRack – Je flessen veilig en binnen handbereik opgeborgen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 204 Liter |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 28 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 81 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 204 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 122,10 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,80 cm |
| Breedte | 55,80 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 1349,- (€ 1.114,88 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1349,- (€ 1.114,88 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










