++ Type kookplaat: Inductie ++ Breedte: 80 cm ++ Afzuigkracht (hoogste stand): 530 m³/h ++
alternatieven op voorraad:
Inductiekookplaat met geïntegreerde dampafvoer met Silence-motor en 4 afzonderlijke kookzones voor luchtafvoer
- De stilste TwoInOne bij Miele – Silence-motor
- Veel ruimte – 4 ronde kookzones
- Automatische regeling van de vermogensstanden – Con@ctivity
- Compacte bediening via de cijferreeks – ComfortSelect Plus
- Geschikt voor flexibele luchtafvoerinstallaties
Eigenschappen:
brochure
| Afzuigcapaciteit | |
| Afzuigkracht (hoogste stand): | 530 m³/h |
| Afzuigkracht (intensief) | 610 m³/h |
| Afzuigkracht (laagste stand) | 195 m³/h |
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Inductie |
| Geluidsniveau (Maximum): | 64 dB(A) |
| Geluidsniveau (Minimum): | 27 dB(A) |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | A+ |
| Hydrodynamische efficiëntie: | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 31,50 kWh |
| Vetfilter efficiëntie | A |
| Functies | |
| Timerfunctie: |
|
| Warmhoudfunctie |
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 4 |
| Uitrusting | |
| Type vetfilter: | Roestvrij staal |
| Aantal vetfilters | 1 |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Oververhittingsbeveiliging: |
|
| Kinderbeveiliging: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 80 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Aansluitwaarde: | 7.500 W |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 52 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 2899,-€ 2754,50 (€ 2.276,45 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking



