Liebherr IRe 5101-20
++ Totale netto inhoud: 288 Liter ++ Vriesgedeelte ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1349,-€ 1235,50 (€ 1.021,07 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze inbouwkoelkast met 4-sterren vriesvak uit de Pure-serie voorziet in alle essentiële behoeften. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit bij de ideale luchtvochtigheid zodat smaak en structuur behouden blijven. Een bakplaat kan probleemloos in het koeldeel worden geschoven. De temperatuur is via het Monochroom display met Touch-bediening instelbaar en toont de actuele temperatuur. PowerCooling garandeert een snelle afkoeling van producten en het geïntegreerde FreshAir filter voorkomt geurtjes.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 288 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 171 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 261 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 27 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 14 uur |
| Invriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 177 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,60 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1349,-€ 1235,50 (€ 1.021,07 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1235,50 (€ 1.021,07 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










