Liebherr ICNSe 5103-20
++ Totale netto inhoud: 253 Liter ++ Vriesgedeelte ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1549,-€ 1418,50 (€ 1.172,31 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Deze inbouw koel/vriescombinatie uit de Pure-serie voorziet in alle essentiële behoeften. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit bij de ideale luchtvochtigheid. Het ruime koeldeel biedt plaats aan een volledige bakplaat en wordt dankzij de LED plafondverlichting goed verlicht. Het FreshAir filter zorgt voor een fris interieur en het NoFrost vriesdeel hoeft nooit te worden ontdooid en biedt ook plaats aan grote verpakkingen. Geschikt voor smarthome toepassingen dankzij optionele SmartDeviceBox.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 253 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 227 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 183 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 117 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Breedte | 54,10 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1549,-€ 1418,50 (€ 1.172,31 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1418,50 (€ 1.172,31 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










