++ Netto inhoud diepvriezer: 260 Liter ++ Invriescapaciteit: 16 kg/24u ++ Hoogte: 144 cm ++
Productbeschrijving:
Deze énergiezuinige NoFrost vrieskast met Touch & Swipe kleurendisplay hoeft u nooit te ontdooien. De LED verlichting biedt ook in het donker optimaal zicht en met de étatusindicator ziet u in een oogopslag of het apparaat goed functioneert. De SpaceBox biedt plaats aan grote verpakkingen en met EasyTwist-Ice maakt u in een handomdraai 60 ijsblokjes. De vriesladen op telescooprails lopen soepel en zijn volledig uiêtrekbaar. Dankzij FrostProtect geschikt voor plaatsing in een onverwarmde ruimte van -15 °C.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type diepvriezer | Kast |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 155 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 260 Liter |
| Invriescapaciteit: | 16 kg/24u |
| No Frost: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 18 uur |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 144 cm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 69 cm |
| Diepte | 76 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
Adviesprijs € 1699,-Adviesprijs € 1599,-€ 1432,50 (€ 1.183,88 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking






