Liebherr CBNstc 579i-20
++ Totale netto inhoud: 363 Liter ++ Geluidsniveau: 34 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 3999,-€ 3580,50 (€ 2.959,09 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Het SmartSteel interieur met LightTower en Ambient verlichting wordt optimaal verlicht. In de BioFresh Professional laden blijven groenten en fruit tot 3x langer vers. Voor een maximale versheid wordt regelmatig een frisse nevel over groente en fruit verspreid. De IceMaker zorgt continue voor ijsblokjes en de InfinitySpring waterdispenser is verborgen achter deur. Het NoFrost vriesdeel hoeft u nooit te ontdooien en dankzij VarioTemp kan het vriesgedeelte ook als koel- of keldervak worden gebruikt.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 363 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 181 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 259 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 104 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 201,50 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 3999,-€ 3580,50 (€ 2.959,09 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 3580,50 (€ 2.959,09 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









