++ Aantal flessen (0,75 L): 21 ++ Aantal aparte temperatuurzones: 1 ++ Type inbouw: Inbouw ++
Productbeschrijving:
Wijnklimaatkast - 46 liter - 21 flessen - 45 cm - energieklasse F - scharnieren rechts - zwart B3
NIEUWE ENERGIELABELS
Het nieuwe energielabel biedt de industrie meer ruimte voor ontwikkeling en stelt klanten in staat producten veel gemakkelijker te vergelijken.
De belangrijkste verandering is dat de huidige efficiëntieklassen zijn teruggebracht tot een eenvoudige A-G-classificatie, zonder verdere differentiatie.
De A++/A+-classificaties zullen bijvoorbeeld niet langer bestaan.
Deze update heeft alleen gevolgen voor de volgende productcategorieën: wasmachines, droogkasten, vaatwassers, vriezers & koelkasten en wijnkoelers.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Aantal flessen (0,75 L): | 21 |
| Type inbouw | Inbouw |
| Type wijnkast: | Wijnklimaatkast |
| Totale netto inhoud | 56 Liter |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Geluidsniveau: | 36 dB(A) |
| Filtering | |
| Actieve koolstoffilter: |
|
| Koelen | |
| Aantal aparte temperatuurzones: | 1 |
| Temperatuurbereik | 5 - 20 °C |
| Gebruiksgemak | |
| Met scherm |
|
| Legniveaus op telescooprails | 2 |
| Aantal leg niveaus: | 3 |
| Veiligheid | |
| Kinderbeveiliging: |
|
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Omkeerbare deur: |
|
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 28,50 kg |
| Diepte | 56 cm |
| Breedte | 59,60 cm |
| Hoogte | 45,70 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Stroom | |
| Vermogen | 40 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2309,- (€ 1.908,26 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>
DESIGN RANGE Alle producten in de lijn: DESIGN RANGE >>






