++ Type licht: Uplight & downlight ++ Lengte: 150 cm ++ Dimbaar ++
Productbeschrijving:
Shelf Pro 150 cm Zwart geanodiseerd
- Stijlvolle wandplank met geïntegreerde Gesture Control Pro-bediening
- Breedte lichtbundel aanpasbaar over volledige lengte van de wandplank
- Ideaal in een keuken zonder bovenkasten
- Boven- en onderverlichting
- Eenvoudig schakelen tussen sfeer - en functionele verlichting
- Aanpasbare lichtintensiteit en kleurwarmte van 2.700K tot 4.000K
- Mogelijkheid om sfeerkleur in te stellen
- Zwart geanodiseerd met accenten in champagne-tint
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type licht | Uplight & downlight |
| Aantal lampen | 1 |
| Lampkenmerken | |
| Dimbaar |
|
| Lamptype | LED |
| Wattage per lamp: | 38 W |
| Lichtprestaties | |
| Kleurweergave-index (CRI): | 90 Ra |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 4000 K |
| Gebruiksgemak | |
| Kabellengte | 2,50 m |
| Fysieke kenmerken | |
| Lengte | 150 cm |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 6 cm |
| Breedte | 32 cm |
| Stroom | |
| Voltage | 230 V |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 1299,-€ 870,50 (€ 719,42 excl BTW)
tot einde voorraad
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :NOVY PREMIUM INNOVATION



