Etna KCS6178LF
++ Totale netto inhoud: 251 Liter ++ Vriesgedeelte ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 879,- (€ 726,45 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
De ETNA KCS6178LF is een geïntegreerde koel/vriescombinatie met veel ruimte en super handige functies. De stille koelkast is voorzien van led-verlichting en heeft een speciale groentelade met luchtvochtigheidsregeling. Hierdoor blijven groenten langer houdbaar en worden vitaminen beter behouden.
Ook in de vriezer wordt aan de houdbaarheid gedacht. Zo zorgt de FastFreeze functie ervoor dat vers eten sneller wordt ingevroren zodat het nog langer houdbaar blijft. Is de temperatuur te hoog, dan geeft de koelkast een seintje. In het LowFrost vriesgedeelte wordt ijsvorming geminimaliseerd, zodat je de vriezer zelden hoeft te ontdooien.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 251 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 217 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 181 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 12,50 uur |
| Invriescapaciteit: | 3,30 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 177 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 879,- (€ 726,45 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 879,- (€ 726,45 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










