++ Netto inhoud diepvriezer: 200 Liter ++ Invriescapaciteit: 16 kg/24u ++ Hoogte: 145 cm ++
alternatieven op voorraad:
Vrijstaande diepvriezer met NoFrost, EasyOpen en SoftClose voor extra comfort.
- Geen ijsvorming – nooit meer ontdooien dankzij NoFrost
- Gedempt sluiten van de deur dankzij SoftClose
- Meer plaats voor bijzonder grote diepvriesproducten – XXL box
- Comfortabel en moeiteloos openen – EasyOpen
- Snel en besparend invriezen van levensmiddelen – SuperFrost
Leveringsomvang
- Bakje voor ijsblokjes
Eigenschappen:
brochure
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 221 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 200 Liter |
| Invriescapaciteit: | 16 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 16 uur |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 145 cm |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 60 cm |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 1129,-€ 1017,50 (€ 840,91 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









