Miele KFN 4393 FD Wit
++ Totale netto inhoud: 359 Liter ++ Geluidsniveau: 37 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1199,-€ 1139,99 (€ 942,14 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Vrijstaande koel-diepvriescombinatie met DailyFresh, NoFrost en vier diepvriesladen voor optimale opslag.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- Geen ijsvorming – nooit meer ontdooien dankzij NoFrost
- Temperatuur gelijkmatig over de hele binnenruimte – DynaCool
- Optimale koeling dankzij twee aparte koelcircuits – DuplexCool
- Deurvakken reinigen in de vaatwasser – ComfortClean
Leveringsomvang
- Eierrek
- Bakje voor ijsblokjes
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 359 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 37 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 329 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 227 Liter |
| Super koelen: |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 132 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 201 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1199,-€ 1139,99 (€ 942,14 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1139,99 (€ 942,14 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









