Miele K 4323 FD Wit
++ Totale netto inhoud: 298 Liter ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++ Hoogte: 145 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 869,-€ 826,50 (€ 683,06 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Vrijstaande koelkast met DailyFresh, DynaCool en ComfortClean in greeploos design.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- Temperatuur gelijkmatig over de hele binnenruimte – DynaCool
- Deurvakken reinigen in de vaatwasser – ComfortClean
- Greeploos design dankzij de geïntegreerde greep
- Meer plaats en comfort dankzij XL-binnenruimte
Leveringsomvang
- Eierrek
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 298 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 138 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 298 Liter |
| Super koelen: |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 145 cm |
| Breedte | 60 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Wit |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 869,-€ 826,50 (€ 683,06 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 826,50 (€ 683,06 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









