Liebherr CNbbd 5723-20
++ Totale netto inhoud: 271 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1399,-€ 1253,50 (€ 1.035,95 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
3 laden, BxH : 60 x 201cm, NoFrost, Bilbao Black
Deze koel/vriescombinatie biedt dat beetje extra. Het deelbare draagplateau en flessendraagrooster bieden extra flexibiliteit. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit voor een langere houdbaarheid. Het FreshAir filter zorgt voor een fris interieur en het NoFrost vriesdeel hoeft u nooit te ontdooien. De volledig vlakke deuren met geïntegreerde grepen zijn voor iedereen gemakkelijk te openen. Maak in een handomdraai 60 ijsblokjes met de EasyTwist-Ice Geschikt voor smarthome toepassingen. Leverbaar vanaf 3e kwartaal 2022.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 271 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 203 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 268 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 103 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 201,50 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Kleur/Stijl | Bilbao Black |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1399,-€ 1253,50 (€ 1.035,95 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1253,50 (€ 1.035,95 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









