Miele K 7732 E
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Inbouwkoelkast met DailyFresh en handige drankopslag dankzij de uittrekbare flessenhouder.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- comfortabele drankopslag dankzij de uittrekbare flessenhouder
- Optimale en onderhoudsvrije binnenverlichting met led
- Temperatuur gelijkmatig over de hele binnenruimte – DynaCool
- Deurvakken reinigen in de vaatwasser – ComfortClean
DailyFresh
Fruit en groente blijven tot 2 keer langer vers: de ruime lade met ideale vochtigheid.
Uitschuifbare flessenhouder
De Miele flessenhouder biedt maximaal opslagcomfort: u kunt 2 verschillende flessenhouders met max. 6 flessen vullen en deze handig in het koeltoestel plaatsen. De flessen worden daarin optimaal bewaard door de verstelbare afstandshouders. Bovendien kunt u beide rekken eruit halen, waardoor u zelfs ruimte heeft voor een heel drankkratje.
Led-verlichting
Onderhoudsvrij en energiebesparend : efficiënte en duurzame leds zorgen voor een optimale verlichting.
DynaCool
Gelijkmatige temperatuurverdeling : een ventilator zorgt voor optimale circulatie en verdeling van de koude lucht.
ComfortClean
Simpel schoon : de hoogwaardige rekken in de binnendeur kunnen gemakkelijk worden gereinigd in de vaatwasser.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 309 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 114 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 309 Liter |
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Waterdispenser: |
|
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 0 Liter |
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting | Ja, optioneel |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,50 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
+
€ 1567,50 (€ 1.295,45 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|










