Liebherr CNd 5704 Pure
++ Totale netto inhoud: 359 Liter ++ Geluidsniveau: 36 dB(A) ++ Hoogte: 201,50 cm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1099,-€ 984,99 (€ 814,04 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
4 laden, BxH : 60 x 201cm, NoFrost
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 359 Liter |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 36 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 210 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 227 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 132 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Invriescapaciteit: | 10 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 201,50 cm |
| Breedte | 59,70 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Diepte | 67,50 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Aantal diepvriesladen | 4 |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1099,-€ 984,99 (€ 814,04 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 984,99 (€ 814,04 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









