++ Trommelinhoud: 20 kg ++ Verwarmingssysteem: Electrisch ++ Kortste programmaduur: 55 min ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
- Trommelvolume 180 l, belading 20 kg
- Optimale reiniging & verbruik – innovatieve Miele techniek
- Max. bedieningsgemak door fulltouch-kleurendisplay – M Touch Pro
- Eenvoudige/veilige bediening door automatische deurvergrendeling
- Voortaan verbonden met een netwerk via LAN en WiFi
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Trommelinhoud: | 20 kg |
| Verwarmingssysteem | Electrisch |
| Type wasmachine: | Frontlader |
| Restvochtpercentage (koud water) | 53 % |
| Restvochtpercentage (warm water) | 49 % |
| Zwiersnelheid (maximaal): | 950 t/min |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding programmaverloop: |
|
| Aanduiding resttijd: |
|
| Programma's | |
| Kortste programmaduur | 55 min |
| Aantal programma's: | 14 |
| Fysieke kenmerken | |
| Afvoerklep |
|
| Type wateringang | Warm water |
| Kleur | Grijs |
| Draairichting deur | Rechts |
| Trommel | Inox |
| G-factor | 361 |
| Hoogte | 145 cm |
| Vulopening: | 41,50 cm |
| Aantal aansluitingen voor doseerpompen | 12 |
| Diepte | 93,50 cm |
| Gewicht | 389 g |
| Breedte | 92,40 cm |
| Aansluitwaarde: | 16.000 W |
| Elektrische aansluiting | 3N AC400V 50HZ |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 18290,50 (€ 15.116,12 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
> Toon volledige vergelijking



