Liebherr IRc 3950-60
++ Totale netto inhoud: 136 Liter ++ Geluidsniveau: 29 dB(A) ++ Energieklasse: C ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1299,-Adviesprijs € 1199,-€ 1097,99 (€ 907,43 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Compact en zeer compleet
In deze zeer energiezuinige koelkast aan luxe geen gebrek. De gesatineerde glasplateaus zijn eenvoudig in hoogte te verstellen. De glazen deurvakken bieden plaats aan praktische VarioBoxen en de deur met SoftSystem sluit altijd zacht. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit zodat smaak en structuur behouden blijven. Met het Touch & Swipe kleurendisplay kunnen alle functies en temperatuurinstellingen eenvoudig worden bediend.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 136 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 29 dB(A) |
| Energieklasse: | C |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 60 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 136 Liter |
| Super koelen: |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 87,20 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 54,60 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1299,-Adviesprijs € 1199,-€ 1097,99 (€ 907,43 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1097,99 (€ 907,43 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










