Liebherr TP 1444-20
++ Totale netto inhoud: 121 Liter ++ Geluidsniveau: 37 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 549,-€ 492,50 (€ 407,02 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
4-sterren-vriesvak
In het 4 sterren-vriesvak kunnen verse levensmiddelen worden ingevroren en langdurig worden bewaard. Door temperaturen van -18 °C en lager behouden ingevroren levensmiddelen hun vitaminen en mineralen.
Transparante groenteladen
Transparante groenteladen bieden veel ruimte om fruit en groente overzichtelijk te bewaren. Bovendien zijn ze gemakkelijk schoon te maken.
Verwisselbare deurscharniering
De apparaten zijn in de fabriek uitgerust met een rechterdeurscharniering. Met de mogelijkheid om de deurscharniering te veranderen, kan het apparaat altijd optimaal op de standplaats worden bediend.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 121 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 37 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 113 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 106 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 15 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 4,80 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 82 cm |
| Breedte | 55,40 cm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | CRISTALLIN, Staal |
| Diepte | 62,30 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 549,-€ 492,50 (€ 407,02 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 492,50 (€ 407,02 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









