Miele K 7114 E
++ Nishoogte (minimaal): 87,40 cm ++ Totale netto inhoud: 124 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 899,-€ 854,99 (€ 706,60 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Inbouw koeling ; ; E ; 88 cm Niche ; Deur op deur ; B ; Groentenlade ; -
Inbouwkoelkast met geïntegreerd 4*-vriesvak en led-verlichting voor meer comfort.
- Optimale en onderhoudsvrije binnenverlichting met led
- Geïntegreerd 4-sterrenvriesvak
- Snel koelen van levensmiddelen - SuperKoelen
Led-verlichting
Onderhoudsvrij en energiebesparend : efficiënte en duurzame leds zorgen voor een optimale verlichting.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 124 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 37 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 144 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 109 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 15 Liter |
| Invriescapaciteit: | 3,80 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 87,40 cm |
| Hoogte | 87,40 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 55,80 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 899,-€ 854,99 (€ 706,60 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 854,99 (€ 706,60 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










