Miele KFN 7734 F
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Inbouw combi ; ; F ; 178 cm Niche ; Deur op deur ; C ; DailyFresh ; Miele@home / WiFiConn@ct
Inbouw-koel-vriescombinatie voor optimale opslag dankzij DynaCool, comfortabele led-verlichting en NoFrost.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- Optimale en onderhoudsvrije binnenverlichting met led
- Geen ijsvorming – nooit meer ontdooien dankzij NoFrost
- Temperatuur gelijkmatig over de hele binnenruimte – DynaCool
- Deurvakken reinigen in de vaatwasser – ComfortClean
Thuisnetwerk met Miele@home1
Leef slim: met Miele@home1 kunt u uw huishoudtoestellen slim koppelen voor meer mogelijkheden.
Simpel schoon : de hoogwaardige rekken in de binnendeur kunnen gemakkelijk worden gereinigd in de vaatwasser.
Nooit meer ontdooien : door circulatiekoeling vormt er geen ijs in de binnenruimte zodat u niet moet ontdooien.
Led-verlichting
Onderhoudsvrij en energiebesparend : efficiënte en duurzame leds zorgen voor een optimale verlichting.
Gelijkmatige temperatuurverdeling : een ventilator zorgt voor optimale circulatie en verdeling van de koude lucht.
Handig opbergen : dankzij de grote diepte kan er een hele bakplaat op het onderste ladeniveau worden gezet.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 253 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Inbouw |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 284 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 183 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Invriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
+
€ 1377,50 (€ 1.138,43 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|










