Miele K 7364 D
++ Nishoogte (minimaal): 122 cm ++ Totale netto inhoud: 183 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1829,-€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Inbouw koeling ; ; D ; 122 cm Niche ; Deur op deur ; B ; DailyFresh ; Miele@home / WiFiConn@ct
Inbouwkoelkast met DailyFresh, een 4*-vriesvak en FlexiLight 2.0 voor optimale verlichting.
- Ruime lade met verstelbare vochtigheid – DailyFresh
- Individueel verstelbare glasplaatverlichting met FlexiLight 2.0
- Geïntegreerd 4-sterrenvriesvak
- Individueel in hoogte verstelbare deurvakken
- Deurvakken reinigen in de vaatwasser – ComfortClean
Thuisnetwerk met Miele@home1
Leef slim: met Miele@home kunt u uw huishoudtoestellen slim koppelen voor meer mogelijkheden.
Nauwkeurig verstellen van binnendeur
Eenvoudig aan te passen : de ruimte kan optimaal worden gebruikt door de individuele hoogteverstelling in de deur.
Simpel schoon : de hoogwaardige rekken in de binnendeur kunnen gemakkelijk worden gereinigd in de vaatwasser.
Handig opbergen : dankzij de grote diepte kan er een hele bakplaat op het onderste ladeniveau worden gezet.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 183 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 29 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | A |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 119 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 167 Liter |
| Super koelen: |
|
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 16 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 122 cm |
| Hoogte | 121,80 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 55,90 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1829,-€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










