++ Fornuistype: Inductie ++ Aantal ovens: 2 ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
2 Heteluchtovens: programmeerbare hoofdoven (L) en hoge oven (R)
• Uittrekbaar ovenrooster in hoofdoven
• Aparte Glide-Out Grill™ met 2-standen rooster (twee elementen)
• Kookplaat:
- 5 kookzones
• Handdoekrailen over de breedte van de grill- en ovendeuren
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Fornuistype | Inductie |
| Type kookplaat | Inductie |
| Inhoud ovenruimte | 73 Liter |
| Inhoud 2e ovenruimte | 67 Liter |
| Verwarmingswijze | Multifunctie Hete lucht |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | A / A |
| Energieklasse oven 1 | A |
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Ovenkenmerken | |
| Aantal ovens | 2 |
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 104 cm |
| Kleur | Blauw |
| Ovenverlichting |
|
| Diepte | 64,90 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Aansluitwaarde: | 14.800 W |
| Garantie | |
| Extra garantie: |
|
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 5655,- (€ 4.673,55 excl BTW)
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



