Liebherr IRBSe 5121-20
++ Nishoogte (minimaal): 177,20 cm ++ Totale netto inhoud: 275 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1999,-€ 1700,99 (€ 1.405,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Langer vers met BioFresh
Deze inbouwkoelkast met 4-sterren vriesvak biedt net dat beetje extra. Het deelbare draagplateau en het geïntegreerde flessenplateau bieden extra flexibiliteit. In de 3 BioFresh laden op telescooprails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. De temperatuur is via het Monochroom display met Touch-bediening instelbaar en toont naast de actuele temperatuur ook alarmmeldingen. Voorbereid voor smarthome toepassingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 275 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 204 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 248 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 27 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 14 uur |
| Invriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1999,-€ 1700,99 (€ 1.405,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1700,99 (€ 1.405,78 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










