Liebherr ICBNSe 5123-20
++ Nishoogte (minimaal): 177,20 cm ++ Totale netto inhoud: 244 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1949,-€ 1658,50 (€ 1.370,66 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Langer vers en nooit meer ontdooien
Deze inbouw koel/vriescombinatie biedt net dat beetje extra. Het deelbare draagplateau en het geïntegreerde flessenplateau bieden extra flexibiliteit. In de 2 BioFresh laden op telescooprails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. Het FreshAir filter zorgt voor een fris interieur en het NoFrost vriesdeel hoeft nooit te worden ontdooid en biedt plaats aan grote verpakkingen. Het Monochroom display met Touch-bediening is intuïtief te bedienen. Geschikt voor smarthome.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 244 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 259 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 174 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Super invriezen: |
|
| Invriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54,10 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1949,-€ 1658,50 (€ 1.370,66 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1658,50 (€ 1.370,66 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










