Liebherr IRBSe 5120-20
++ Nishoogte (minimaal): 177,20 cm ++ Totale netto inhoud: 294 Liter ++ Geluidsniveau: 37 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1899,-€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Langer vers met BioFresh
Deze inbouwkoelkast biedt net dat beetje extra. Het deelbare draagplateau en het geïntegreerde flessenplateau bieden extra flexibiliteit. In de 3 BioFresh laden op telescooprails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. De temperatuur is via het Monochroom display met Touch-bediening instelbaar en toont naast de actuele temperatuur ook alarmmeldingen bij bijv. een stroomstoring. Voorbereid voor smarthome toepassingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 294 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 37 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 156 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 294 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1899,-€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1738,50 (€ 1.436,78 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










