Liebherr IRBd 5150-20
++ Nishoogte (minimaal): 177,20 cm ++ Totale netto inhoud: 296 Liter ++ Geluidsniveau: 32 dB(A) ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2299,-€ 2104,50 (€ 1.739,26 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Groots en luxueus
In deze koelkast aan luxe geen gebrek. De SmartSteel achterwand is hygiënisch en geeft een professionele uitstraling. De LED wandpanelen zorgen voor een compleet verlicht interieur en de deur met SoftSystem sluit altijd zacht. Het FreshAir filter zorgt dat geuren worden geneutraliseerd. In de 3 BioFresh laden op SoftTelescopic rails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade. Met het Touch & Swipe kleurendisplay kunnen alle functies eenvoudig worden bediend.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 296 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 32 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 125 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 296 Liter |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,20 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 2299,-€ 2104,50 (€ 1.739,26 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 2104,50 (€ 1.739,26 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










