++ Nishoogte (minimaal): 177,50 cm ++ Totale netto inhoud: 254 Liter ++ Vriesgedeelte ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
196L + 59L**** netto, NoFrost
In deze koel/vriescombinatie aan luxe geen gebrek. De SmartSteel achterwand geeft een professionele uitstraling. Perfecte verlichting met de LED wandpanelen en de deur met SoftSystem sluit altijd zacht. Het FreshAir filter zorgt dat geuren worden geneutraliseerd. In de EasyFresh lade op telescooprails bewaart u groenten en fruit met behoud van smaak en structuur. Eenvoudige bediening met het Touch & Swipe kleurendisplay. Het NoFrost vriesdeel met LED verlichting hoeft u nooit meer te ontdooien.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 254 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 34 dB(A) |
| Energieklasse: | D |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 181 kWh |
| Koelen | |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Totale netto inhoud koelkast | 184 Liter |
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Waterdispenser: |
|
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 70 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Super invriezen: |
|
| Invriescapaciteit: | 6 kg/24u |
| Waterreservoir | |
| Voorzien van waterfilter |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 177,50 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Ja |
Adviesprijs € 2299,-€ 2104,50 (€ 1.739,26 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Behoort tot de lijn :
PRIME Alle producten in de lijn: PRIME >>
PRIME Alle producten in de lijn: PRIME >>
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










