Liebherr IRe 4521-20
++ Nishoogte (minimaal): 139,70 cm ++ Totale netto inhoud: 217 Liter ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1399,-€ 1190,99 (€ 984,29 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Met zacht sluiten garantie
Deze inbouwkoelkast met 4-sterren vriesvak biedt net dat beetje extra. De deur met SoftSystem sluit altijd zacht en volledig en de VarioSafe biedt de perfecte opbergplek voor kleine potjes en verpakkingen. Het deelbare draagplateau biedt extra flexibiliteit. In de EasyFresh lade bewaart u groenten en fruit bij de ideale luchtvochtigheid zodat smaak en structuur behouden blijven. Het Monochroom display met Touch-bediening is intuïtief te bedienen. Voorbereid voor smarthome toepassingen.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 217 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 152 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 202 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 16 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Invriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 139,70 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Deurtechniek: | Deur-op-deur |
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,60 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 53 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 1399,-€ 1190,99 (€ 984,29 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 32,50
€ 25,50 Magazijnvoorraad
€ 25,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Adviesprijs € 11,99
€ 9,50 Magazijnvoorraad
€ 9,50 Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Hebt u ook gedacht aan
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 1190,99 (€ 984,29 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking










