Liebherr K 2834-20
++ Totale netto inhoud: 250 Liter ++ Geluidsniveau: 38 dB(A) ++ Vriesgedeelte ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 799,-€ 716,50 (€ 592,15 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Smaller maar hoger
De Liebherr K 2834 is een koelkast van slechts 55 cm breed. Met inwendig vriesvak, LED verlichting en een in hoogte verstelbaar flessenrooster voor grote gezinsflessen. De deurvakken zijn in hoogte verstelbaar en voorzien van uitneembare gehard glazen bodem.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 250 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast met vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 38 dB(A) |
| Energieklasse: | F |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 197 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 230 Liter |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 21 Liter |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 8 uur |
| Invriescapaciteit: | 3 kg/24u |
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 140,20 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Diepte | 63 cm |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), ST (16-38°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Adviesprijs € 799,-€ 716,50 (€ 592,15 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
alternatieven op voorraad:
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
€ 11,99
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
+
Vergelijkbare en/of betere producten
+
€ 716,50 (€ 592,15 excl BTW)
Magazijnvoorraad
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









