++ Totale netto inhoud: 135 Liter ++ Geluidsniveau: 35 dB(A) ++ Hoogte: 47 cm ++
alternatieven op voorraad:
Productbeschrijving:
Koelkast "Home Bar" - 130 L - hoogte 96 cm - energieklasse E - jaren '50 - scharnieren rechts - rood
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 135 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 88 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 135 Liter |
| Vershoudzone of -lade: |
|
| Super koelen: |
|
| Uitrusting | |
| Waterdispenser: |
|
| Ijsblokjesmaker |
|
| Minibar |
|
| Wijngedeelte |
|
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 0 Liter |
| Waterreservoir | |
| Voorzien van waterfilter |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 47 cm |
| Breedte | 54,50 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Rood |
| Aansluiting op waterleiding : |
|
| Extern display |
|
| Materiaal | Staal, Chroom, Kunstof |
| Diepte | 65,90 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C), SN (10-32°C), ST (16-38°C), T (16-43°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Adviesprijs € 1109,-€ 911,50 (€ 753,31 excl BTW)
tot einde voorraad
Kies een optie:
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
- Elektro Lowyck - ONLINE-shop
- TOESTELLEN thuis geleverd
- voor INSTALLATIE neem contact op
- 4e generatie familiezaak
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking









